


Deelnemers dingen onder andere mee naar twee kaarten voor de EK kwalificatiewedstrijd Nederland-Finland, op 7 september in de Kuip in Rotterdam. Daarnaast zijn er nog vele andere prijzen te winnen, zoals het spel Fifa World Cup 2010 voor de Wii, waardebonnen van verschillende winkels in de regio en nog veel meer.
Iedereen kan gratis meedoen aan de WK poule. Op de website kunnen zowel voetbalkenners als -leken de uitslagen van alle WK-wedstrijden voorspellen. Met de juiste voorspellingen zijn punten te verdienen. De prijzen gaan naar de deelnemers die tijdens de tussenstand of aan het einde van het WK de meeste punten hebben verzameld.
Over enkele weken wordt bij de editie van HALLO Horst aan de Maas een speciale WK-poster gevoegd waarop alle uitslagen kunnen worden bijgehouden.
Bekijk de volledige prijzenpot en doe mee op wk2010.hallohorstaandemaas.nl

