Voorstelling Raayman in Horst verplaatst

2-9-2010 door: Redactie
Op zondag 31 oktober zou cabaretier Jörgen Raymann een voorstelling spelen in het Gasthoes. Deze voorstelling is verplaatst naar donderdag 3 februari 2011. Het opnameschema van zijn tv-programma Raymann is Laat werd onlangs aangepast waardoor een aantal optredens naar een andere datum geschoven zijn.
maskTop
Voorstelling Raayman in Horst verplaatst
maskBottom

De voorstelling in het Gasthoes zou een inspeelvoorstelling (try-out) zijn. Doordat de nieuwe datum na de première is, krijgen de bezoekers in Horst nu een reguliere voorstelling te zien. De entreeprijs is gelijk gebleven.
Jörgen Raymann laat weten: “Vanwege een wijziging in de opnamedag van ’Raymann is Laat’ zijn de opnames van donderdag naar zondag verschoven. Helaas ben ik hierdoor genoodzaakt om alle voorstellingen die op de zondagen zijn geboekt te verplaatsen naar een andere dag. Voor de mensen die al een kaartje hebben gekocht voor de zondag, bied ik mijn excuses aan voor het ongemak.

Vooralsnog hoop ik dat de nieuwe datum past in uw agenda en hoop ik u allemaal te verwelkomen bij mijn nieuwe theatervoorstelling ´Frede´.”
De voorstelling vindt plaats op 3 februari om 20.00 uur in het Gasthoes in Horst. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar.

Meer informatie is te vinden op www.kukeleku.com

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
Reageer op dit artikel Tip een vriend over dit bericht Tip of mail de redactie Druk dit artikel af
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print