Sporting ST in de problemen

14-4-2011 door: Redactie
Sportvereniging Sporting ST uit Swolgen en Tienray dreigt in de problemen te komen met haar korfbalafdeling. De problemen ontstaan door toedoen van de gemeente.
maskTop
Sporting ST in de problemen
maskBottom

De problematiek in een notendop: Sporting ST moet de sporthal in Meerlo gaan delen met SV United. Sporting ST had erop gerekend dat het de hele sporthal tot zijn beschikking zou krijgen. Maar nu blijkt dat de gemeente de uren op woensdagavond aan beide verenigingen heeft toebedeeld, die dan de ruimte moeten delen.

De gemeente probeerde de fout te herstellen door Sporting ST andere uren toe te wijzen, maar dat levert de vereniging niks op omdat het jonge sporters niet 's avonds laat kan laten sporten. Wethouder Van Rensch heeft laten weten dat een oplossing moeilijk te vinden zal zijn: "We kunnen de uren maar één keer vergeven."

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
DE SERVICEVERLENING VAN DE BIEB MAG NIET LIJDEN ONDER DE BEZUINIGINGEN

 eens
 oneens
Uitgebreide reactie op deze poll? Klik hier
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print