Sjoerd van der Coelen nieuwe trainer SVEB

3-1-2012 door: Redactie
Sjoerd van der Coelen uit Venray wordt na Ger Verheijen de nieuwe trainer van SVEB, de voetbalvereniging van Broekhuizen en Broekhuizenvorst. Hij start begin augustus als nieuwe trainer in het volgende seizoen.

Sjoerd van der Coelen is 31 jaar en volgt momenteel een cursus oefenmeester-1. Verder heeft hij gewerkt als trainer van de jeugd van Wittenhorst en is hij in het seizoen 2009-2010 interim trainer geweest van het eerste team van Wittenhorst, de voetbalvereniging van Horst. Hij is docent bij de KNVB en heeft zelf gevoetbald bij EWC’46, VVV-Venlo en SV Venray.

Trainer Ger Verheijen heeft besloten om over te stappen en vertrekt na het huidige seizoen naar VCH, de voetbalvereniging van Blerick.

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
DE SERVICEVERLENING VAN DE BIEB MAG NIET LIJDEN ONDER DE BEZUINIGINGEN

 eens
 oneens
Uitgebreide reactie op deze poll? Klik hier
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print