


Het bedrag van 5.000 euro wordt besteed aan salarissen en de opleiding van Balinese fysiotherapeuten en assistenten die werken met lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen op Bali. Een gedeelte ervan wordt ook gebruikt om noodzakelijke operaties te kunnen verrichten. De Stichting Cintanak wil graag de mensen op Bali helpen zodat ze zelf hulpmiddelen kunnen maken, zoals onder andere krukken, rolstoelen en orthopedisch schoeisel. Een deel van de financiële bijdrage komt hieraan ten goede.
De Rotaryclub Horst-Sevenum-Maasdorpen was zeer overtuigd van de inzet en betrokkenheid van Elsbeth Toebosch en de andere vrijwilligers voor verbetering van de omstandigheden van lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen op Bali. Daarom besloot de club om daarvoor actie te voeren. De Rotaryclub vult elk jaar een fonds voor maatschappelijke projecten door onder andere de verkoop van asperges aan Rotaryclubs in heel Nederland.
Stichting Cintanak is een non-profit organisatie die lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen op Bali door middel van fysiotherapie en educatie op weg helpt naar zelfredzaamheid. Cintanak streeft ernaar de creativiteit en ontwikkeling van de Balinezen te stimuleren met respect voor hun cultuur en manier van leven zonder onze westerse manier van denken en werken op te dringen.
Informatie over Cintanak staat op www.cintanak.nl en over de Rotary op www.rotary.org