Raymond Knops in Tweede Kamer

7-9-2010 door: Redactie
In eerste instantie viel de politicus uit Meterik net buiten de boot na de verkiezingen van 9 juni 2010. Hij stond op de 23e plaats op de kieslijst, terwijl het CDA maar 21 zetels wist binnen te halen. Ondanks het vertrek van Jan Peter Balkenende en Jack de Vries was er nog geen plek in de kamer voor Knops omdat CDA-politica Sabine Uitslag met voorkeursstemmen de laatste plek mocht innemen.

Nu Ab Klink na de perikelen in de formatie zich heeft teruggetrokken uit de kamerfractie van het CDA komt er alsnog een plek vrij voor Raymond Knops. De Limburger reageerde op zijn Twitter-pagina enthousiast. "Vandaag weer terug in het hart van de Nederlandse democratie. Warm welkom van collega's, alhoewel aanleiding bijzonder spijtig is", waarmee hij wijst op de ontwikkelingen in de formatie. "Ik heb veel waardering voor Ab Klink. Een fijne man met zeer veel verdiensten voor partij. Daarom ook mixed feelings", aldus Knops.

Het is de derde keer dat Raymond Knops een plek krijgt in de Tweede Kamer. In 2003 stond hij op nummer 56, niet hoog genoeg om direct in de kamer te komen. Toen in 2005 Hubert Bruls burgemeester van Venlo werd, mocht Raymond Knops zijn plaats in de Tweede Kamer ­overnemen. Bij de verkiezingen van 2006 viel hij met een 45e plaats opnieuw net buiten de kamer, maar na de kabinetsformatie kwam er toch een plek vrij voor de politicus uit Meterik. 

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print