Orde van verdiensten Melderslo voor Grad Alards

2-2-2012 door: Redactie
Dit jaar wordt de Orde van verdiensten van carnavalsvereniging De Vlasköp in Melderslo uitgereikt aan Grad Alards. Grad heeft als vrijwilliger in Melderslo al veel werk verzet binnen diverse verenigingen in het dorp. Zo nam Grad trainingen over, was hij secretaris en leider bij de jeugd van de voetbalclub en was hij tijdelijk voorzitter van het bestuur van RKSV Melderslo.

Als voetballer is Grad ook actief geweest binnen de voetbalclub in Melderslo. Zo heeft hij tot zijn 61e jaar gevoetbald. Op zijn 30e jaar is Grad gaan voetballen bij de veteranen. Na zijn jaren als voetballer is Grad acht jaar actief geweest als grensrechter bij de veteranen van RKSV Melderslo.

Grad is niet alleen bij de voetbalclub actief geweest als vrijwilliger. Jarenlang heeft hij vrijwilligerswerk verricht voor Synthese. Ook voor kindervakantiewerk zet Grad zich graag in, dit om te helpen als de kinderen aan het bouwen zijn. De kinderen geven aan wat zij gezaagd willen hebben en Grad zorgt dat dit op een veilige manier gebeurt.

Carnaval is Grad ook niet vreemd, bij de KBO is hij al driemaal adjudant geweest, van KBO-prinsen Piërre (vaan d’n Bekker) de Swart, Hay Heldens en Jac Driessen. Ook heeft Grad negen jaar in het bestuur van de KBO gezeten, heeft hij meegeholpen met het schoffelen van het kerkhof en heeft hij ervoor gezorgd dat de Melderslonaren in de morgen lekker warm kon beginnen aan hun yogales.

Grad is nog steeds actief bij de voetbalclub als klusjesman. ‘Als er iets stuk is, dan heeft Grad het al gerepareerd voordat het ding in de gaten had dat het stuk was’, typeert de Melderslonaar.

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
DE SERVICEVERLENING VAN DE BIEB MAG NIET LIJDEN ONDER DE BEZUINIGINGEN

 eens
 oneens
Uitgebreide reactie op deze poll? Klik hier
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print