Limburgse kampioenschappen voor HZPC

19-5-2011 door: Redactie
Afgelopen weekend gingen de Limburgse Kampioenschappen lange afstanden van start in zwembad D’r Pool in Kerkrade. De 48 gewonnen medailles betekenen een tweede plaats in het medailleklassement. Individueel staat de zwemploeg van HZPC het hoogst genoteerd. Het tweede deel van de kampioenschappen zal volgend weekend plaatsvinden: dan zullen de eindresultaten bekend zijn.
maskTop
Limburgse kampioenschappen voor HZPC
maskBottom

Judith van Meijel heeft dit weekend zeven gouden medailles gewonnen, wat een eerste plaats betekende. Max Hermans heeft met zes goud een derde plek weten te veroveren en Michelle Verouden met vijf goud een vijfde plaats. Bij de estafettenummers heeft het HZPC 1 damesteam twee gouden medailles behaald. Op de 4 maal 100 wissel en 4 maal 100 vrij behaalden Alice, Manon, Ingrid, Judith en Michelle goud. Het HZPC 2 damesteam wist zelfs als derde te eindigen bij de 4 maal 100 wissel.

Individueel zijn de meeste medailles gewonnen door Judith (8), Manon (6), Michelle (6), Sem (7), en Max (6), maar op dit kampioenschap hebben ook anderen van zich laten horen. Milou Peeters behaalde een bronzen medaille op de 100 school en Ilse Litjens ging met zilver op de 100 rugslag naar huis. Björn Piket won het brons op de 400 wisselslag en Sam Derks behaalde een bronzen medaille op de 200 rugslag. Floor Weijmans stond driemaal op het podium, met twee zilveren en een bronzen medaille. Ingrid van Horen heeft individueel tweemaal brons weten te winnen op de 400 vrij en 200 vlinder. Op de 50 vlinder all-inn behaalde Stefan Kranenbroek een derde plaats.

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
DE SERVICEVERLENING VAN DE BIEB MAG NIET LIJDEN ONDER DE BEZUINIGINGEN

 eens
 oneens
Uitgebreide reactie op deze poll? Klik hier
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print