Contractverlengingen bij Wittenhorst

12-1-2012 door: Redactie
Tijdens de nieuwjaarsreceptie van RKsv Wittenhorst maakte voorzitter Ton Hagens bekend dat de samenwerking met de huidige trainers van de seniorenselectieteams ook in het seizoen 2012/2013 wordt voortgezet. Richard Kleuskens blijft daarmee aan voor het eerste elftal. Ook de trainers van het tweede en derde elftal en de trainer van het eerste dameselftal zagen hun contract verlengd worden.
maskTop
Contractverlengingen bij Wittenhorst
maskBottom

Het beleid van de vereniging om te investeren in eigen leden en hun daarmee een kans te bieden in de voetbalwereld kan niet beter worden geïllustreerd dan door de huidige selectietrainers. Alle trainers wonen of werken in Horst.

De trainer van het eerste elftal, Richard Kleuskens (46), is bezig aan zijn tweede seizoen als hoofdtrainer van RKsv Wittenhorst. De club geeft aan dat de prestaties in die twee seizoenen boven verwachting waren qua resultaat en qua mooi voetbal.

In het eerste seizoen promoveerde Wittenhorst 1 naar de tweede klasse en in het tweede seizoen is de periodetitel behaald. Hiermee maken ze kans op promotie naar de eerste klasse. Volgens de club zijn het echter niet alleen zijn prestaties die geleid hebben tot het verlengen van het contract van Kleuskens, maar ook zijn inzicht en wijze van samenwerking.

Math Joosten (56) is de trainer van het tweede elftal en is met het team bezig aan een goed seizoen. Zij staan tweede in de competitie waardoor zij recht hebben op de nacompetitie voor de reserve eerste klasse. Math als persoon en cultuurdrager lagen ten grondslag aan de beslissing voor contractverlenging, aldus de club.

Matthijn Hoogduijn (33) is aan zijn eerste seizoen bezig als trainer van het derde selectieteam. Afgelopen seizoen werd promotie behaald en in het huidige seizoen staat het elftal op een zeer verdienstelijke vierde plaats. Ook hij zag zijn contract verlengd worden. De trainer van het eerste dameselftal, Patrick Verkoelen (48), heeft met behulp van de begeleidingsstaf het damesvoetbal in het algemeen bij RKsv Wittenhorst op de kaart gezet. In november werd dames 1 herfstkampioen. Zijn enthousiasme, de wijze van omgang met de spelersgroep en de wil om te verbeteren waren voor het hoofdbestuur aanleiding om ook zijn contract te verlengen.

Reageer op dit artikel
Schrijf als eerste bezoeker een reactie op dit artikel!
DE SERVICEVERLENING VAN DE BIEB MAG NIET LIJDEN ONDER DE BEZUINIGINGEN

 eens
 oneens
Uitgebreide reactie op deze poll? Klik hier
Disclaimer | Copyright© 2012 Kempen Nieuwsmedia b.v. | Ontwerp & realisatie Kempen Communicatie
Kempen Nieuwsmedia b.v. is partner van Kempen Communicatie b.v..
Kempen Communicatie: Advies, Vorm, Media, Interactief, Print